BIURO UBEZPIECZEŃ

15-to letnie doświadczenie w branży ubezpieczeń pozwala nam na dobranie maksymalnej ochrony za rozsądną składkę. Ubezpieczamy zarówno indywidualnych klientów i ich majątek, jak różnej wielkości firmy działające we wszystkich branżach na terenie całej Polski. Oferujemy ubezpieczenia standartowe jak również “szyte” dla najbardziej wymagających klientów. Naszą wizytówką jest ponad 2000 stałych (!) klientów. Służymy pomocą w przypadku zaistnienia różnych przykrych zdarzeń losowych.
W ofercie posiadamy inne Towarzystwa Ubezpieczeń z grupy Vienna Insurance Group, oferujemy gwarancje ubezpieczeniowe, ubezpieczenia grupowe oraz ubezpieczenia młodzieży szkolnej, ubezpieczenia zawodów, fundusze inwestycyjne.
Potrzebujesz polisy na życie dla siebie? Sprawdź oferty ubezpieczeń w Skarżysko-Kamienna. Aby to zrobić wybierz kontakt do doradcy ubezpieczeniowego: Witold Brożek Biuro Ubezpieczeń w Twojej miejscowości lub wykorzystaj funkcjonalne porównywarki ubezpieczeń i zamów dopasowaną polisę bez wychodzenia z domu! Dysponujemy bazą ofertową kilkudziesięciu Ubezpieczycieli – dzięki intuicyjnemu porównaniu szybko znajdziesz ubezpieczenie dla mieszkania, samochodu, na urlop czy na życie w specjalnej cenie!

Oferujemy

  • ubezpieczenia
  • komunikacyjne
  • majątkowe
  • grupowe

Dane kontaktowe

41 252 34 00

Skarżysko Kamienna plac Floriański 3/102C

witold.brozek@ubezpieczenia.skarzysko.pl

Tagi: ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, grupowe, na życie